Slunce = energie

Profesionální řešení fotovoltaických systémů na míru pro Váš rodinný dům.

Buďte soběstační a mějte energie pod palcem

Všechny komponenty držíme skladem!

Fotovoltaika / solární energie

Věděli jste, že energie, která díky Slunci dopadne na Zemi po dobu jedné hodiny, může pokrýt globální energetické potřeby na jeden rok? Slunce je nepochybně mocným zdrojem energie, a přestože jsme schopni shromáždit jen zlomek této energie, její využití díky instalaci solárních panelů může pro planetu znamenat významný rozdíl.

Dotace

Pokud uvažujete nad instalací fotovoltaiky do vašeho domu nebo firmy, možná vám rozhodování usnadní skutečnost, že už téměř rok je v platnosti státní dotace „Nová zelená úsporám“. Od loňského října si můžete o úlevy zažádat za nových podmínek a získat tak ještě více, než dříve. Co finanční podpora vše zahrnuje? 

Nový státní dotační program vám ušetří nemalé peníze, které je nutné z počátku investovat při instalaci nového ekologického zdroje energie – fotovoltaického zařízení. Vy tak ušetříte nejen při využívání tohoto zdroje, ale již v samotném začátku, který mnohé lidi kvůli vysoké počáteční investici odrazuje od přechodu na solární energii. V rámci programu, který poskytuje dotaci například na zateplení domu nebo využívání dešťové vody, totiž můžete získat příspěvek právě také na solární ohřev vody, tepelná čerpadla či fotovoltaiku.

Modelová kalkulace

Roční spotřeba RD 13 532 kWh

Konfigurace FVE na 10 kWp včetně naší profesionální montáže

Stěžejní komponenty:

  • solární panely LUXEN 20 kusů
  • baterie LEMAX 10,24 kWh
  • měnič LEMAX DEYE 10 kW

Celková investice 297.100 Kč

Maximální možná dotace NZÚ 225.000 Kč  

Pokrytí spotřeby domácnosti = 73,9 % … a to se vyplatí!

ZAJÍMÁ VÁS VAŠE ÚSPORA A CENOVÁ NABÍDKA?

SPOJTE SE S NAŠIMI SPECIALISTY: instalace@greensie.eu